Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Ossala - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Łążek

Łążek(Ossala + 16 km)

779 000 zł190 m² 3 709,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, klasyczny dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Łązek (gmina Łoniów), w powiecie sandomierskim. Jest to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Zarównie(Ossala + 14 km)

95 000 zł75 m² 1 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:697 m²

Dom na sprzedaż Zarównie, gm. Padew Narodowa | duża działka 0,697 ha W ogłoszeniu zamieszczono wizualizację przedstawiające przykładową koncepcję remontu i możliwy efekt końcowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wiącka

Dzików,Tarnobrzeg(Ossala + 24 km)

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż oferujemy gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny położony w spokojnej dzielnicy Tarnobrzega Dzików, przy ul. Senatora Wiącka 14 A. Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kliszów

Kliszów(Ossala + 10 km)

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Jeśli szukasz klimatycznej nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, z żyzną ziemią, budynkami umożliwiającymi realizację Twoich planów, to zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Wojsław,Mielec(Ossala + 23 km)

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam solidny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej poszukiwanych części Mielca przy ul. Wojsławskiej. To idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Książnice

Książnice(Ossala + 25 km)

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom w Książnicach - komfort, przestrzeń i potencjał inwestycyjny | 490 000 zł oferta na wyłączność - dostępna tylko u nas! Szukasz miejsca, które połączy spokój życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Sienkiewicza

Mielec(Ossala + 23 km)

1 037 000 zł235 m² 4 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Dom na sprzedaż. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow.235m2+piwnica 40m2 na działce 23,11ara w Mielcu. Lokalizacja to dodatkowy atut dla osób,które oprócz domu mieszkalnego poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Grelewskich

Połaniec(Ossala + 9 km)

699 000 zł83,50 m² 8 371,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom parterowy położony w Połańcu w spokojnej i kameralnej części miasta, na ulicy Księży Grelewskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Podmaleniec

Podmaleniec(Ossala + 18 km)

849 000 zł163,41 m² 5 195,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesny dom z użytkowym poddaszem | Podmaleniec, okolice Staszowa Cena: 849 000 zł | Powierzchnia użytkowa: 163,41 m | Działka: 30 ar brak prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Traugutta

Borek,Mielec(Ossala + 23 km)

1 400 000 zł247 m² 5 668,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja: gotowy projekt na 4 apartamenty | Dom 247 m | Mielec, ul. Promienna Cena: 1 400 000 zł Powierzchnia: 247 m Działka: 10 arów (1000 m ) Rok budowy: 2025 (nowy, stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Ossala

Ossala,świętokrzyskie

134 000 zł66 m² 2 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

-kupujący N I E płaci prowizji- może szukasz miejsca żeby uciec z miasta na weekend, a może na wakacje, a może na stałe i zależy Ci na większej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ossala

Ossala,świętokrzyskie

135 000 zł1 090 m² 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:66 m²

budynek drewniany na terenie znajduje sie stawik rybny dalej laka i kawalek swojego lasu i potem laka i dojscie do rzeczki

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij